۳ تیر ۱۳۸۸

داستان خبر گفتگوهای گیگاپن

این یک داستان است از Tribune-Review پیتسبورگ در مورد پروژه گفتگوهای گیگاپن که ما با هیئت بین المللی آموزش یونسکو بر روی آن کار می کنیم. ما این هفته در حال برگزار کردن یک کنفرانس بین المللی هستیم با حضور معلّمانی از آفریقای جنوبی، ترینیداد، توباگو، برزیل، و اندونزی که اینجا در جنوب غربی پنسیلوانیا با پنج مدرسه شهری و روستائی ملاقات می کنند.

_______________________________

مطلب بالا ترجمه ای است از مطلب GigaPan Dialogues News Story از وبلاگ رسمی گیگاپن که در تاریخ 24 جون 2009 توسط ILLAH منتشر گردیده است.

۲۹ خرداد ۱۳۸۸

گیگاپن در رادیوی عمومی هاوائی

همه توجه کنید، لذت ببرید از یک مصاحبۀ رادیوی عمومی هاوائی با دو تا از اعضای بسیار خوب جامعۀ گیگاپن که همچنین از افراد Fine Outreach for Science هستند.

به وبسایت ByteMarksCafe بروید و فایل MP3 را دانلود کنید، به دقیقۀ 20:30 بروید تا مصاحبه با Richard Palmer و Kim Bridges را بشنوید. تبریک می گویم و ماهالو (ممنونم از) Kim و Richard.

Illah

_______________________________

مطلب بالا ترجمه ای است از مطلب Gigapan on Hawaii Public Radio از وبلاگ رسمی گیگاپن که در تاریخ 19 جون 2009 توسط ILLAH منتشر گردیده است.

۲۸ خرداد ۱۳۸۸

مجموعۀ عکس های مربوط به ایران

در این شرایط خیلی سخت ایران، فکر ما با شهروندان آن کشور است؛ ما یک مجموعه عکس های پانوراما گیگاپن که در ایران گرفته شده است را انتخاب کرده و در صفحۀ اول سایت قرار داده ایم تا به انسانی شدن مکان ها و انسان های آن کشور کمک کنیم.

_______________________________

مطلب بالا ترجمه ای است از مطلب Curated Iran Set از وبلاگ رسمی گیگاپن که در تاریخ 17 جون 2009 توسط ILLAH منتشر گردیده است.

۱۲ خرداد ۱۳۸۸

بهترین عکس های پانوراما گیگاپن (ماه می)

 عکس پانوراما گیگاپن - توسط هابل

این یک نظر شخصی است:

به نظر من اینها بهترین عکس های پانوراما گیگاپن ماه می هستند.

لذت ببرید.

هنر و گیگاپن

Mattress Factory یک نمایشگاه از آثار Thaddeus Mosley دارد، و یک گیگاپن از خانۀ او را به نمایش می گذارد که می توانید در آن کاوش کنید - کاری هنری از گیگاپن. یا شخصا در موزه در پیتسبورگ، و یا در صفحه وبلاگ آنها از کاوش خود لذت ببرید.

_______________________________

مطلب بالا ترجمه ای است از مطلب GigaPan and Art از وبلاگ رسمی گیگاپن که در تاریخ 2 جون 2009 توسط ILLAH منتشر گردیده است.