۸ دی ۱۳۸۷

ویدئویی در رابطه با همکاری گیگاپن و سازمان یونسکو در جنوب آفریقا

اگر به یاد داشته باشید، گیگاپن و سازمان یونسکو پروژه ای را در جنوب آفریقا اجرا نمودند.

ویدئوی مستند 10 دقیقه ای از آن را (به زبان انگلیسی) می توانید از زیر دانلود کنید:

دانلود ویدئو در اندازه کوچک (48.4 مگابایت)

دانلود ویدئو در اندازه بزرگ (294 مگابایت)

۱۵ آذر ۱۳۸۷

10,000 پانوراما گیگاپن عمومی!

تبریک به همه: gigapan.org در حال حاضر میزبان بیش از 10,000 پانوراما است. این واقعا عالیست. افتخار آپلود ده هزارمین پانورامای عمومی نصیب Miroslav Kralcak می شود، پانورامای زیبای او، Torrent de Parelles، در اسپانیا گرفته شده است. Miroslav، آپلود 118مین عکس را به تو تبریک می گوییم.

این مطلب ترجمه ای است از مطلب v 10,000 Public Gigapan Panoramas از وبلاگ گیگاپن که در تاریخ 5 دسامبر 2008 توسط ILLAH منتشر گردیده است.

۱۲ آذر ۱۳۸۷

نمایش گیگاپن در کنفرانس بین المللی آموزش و پرورش

ما به تازگی از کنفرانس بین المللی آموزش و پرورش  برگشتیم، این کنفرانس توسط هیئت بین المللی آموزش و پرورش سازمان یونسکو برگزار شده است. ما این افتخار را داشتیم که در آنجا یک نمایش از گیگاپن داشته باشیم، و حتی افتخار این را داشتیم که برای وزیر آموزش و پرورش سخنرانی در مورد فعالیت آموزشی گیگاپن با سازمان یونسکو داشته باشیم. این یک گیگاپن است که توسط Laura Tomokyo و Illah از نمایش گیگاپن گرفته شده است، از بخش ما که در طبقه نمایشگاه کنفرانس بین المللی قرار داشت استقبال خوبی شد. دیدن این گیگاپن واقعا جالب است، چراکه دیدن پانوراماهای گیگاپن وقتی که در اندازه بزرگ چاپ می شوند واقعا تاثیرگذار است.

این مطلب ترجمه ای است از مطلب Gigapan Exhibit at ICE از وبلاگ گیگاپن که در تاریخ 2 دسامبر 2008 توسط ILLAH منتشر گردیده است.